Wersje językowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:  Tel: +48 506 878 450

Email: sklep@vanakcesoria.pl

 

  • ul. Lotników Lewoniewskich 1D
    16-100 Sokółka
  • sklep@vanakcesoria.pl
  • +48 506 878 450
  • NIP: 5451651802
  • REGON: 200143302
Produkt dnia
Belka ostrzegawcza LED 237x145 R10 R65 magnes
Belka ostrzegawcza LED 237x145 R10 R65 magnes

299,00 zł

243,09 zł

szt.
Belka ostrzegawcza LED 1528mm R10 R65
Belka ostrzegawcza LED 1528mm R10 R65

1 610,00 zł

1 308,94 zł

szt.
VR-7 1200 | Zabudowa samochodu dostawczego
VR-7 1200 | Zabudowa samochodu dostawczego

2 000,00 zł

1 626,02 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zestaw do instalacji paneli fotowoltaicznych novotegra - 2 panele

Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 397,56 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

397.56
Cena netto: 323,22 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna:

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw do instalacji paneli fotowoltaicznych novotegra dla dwóch paneli to profesjonalne i kompletne rozwiązanie dedykowane do szybkiego i łatwego montażu na dachach o różnych strukturach, w tym dachach trapezowych. Dzięki nowoczesnej technologii, novotegra oferuje wyjątkową wytrzymałość i solidność, co gwarantuje niezawodną pracę systemu przez długi czas. Zestaw ten został zaprojektowany z myślą o instalatorach, którzy poszukują systemu prostego w montażu, a jednocześnie zapewniającego bezpieczeństwo i stabilność paneli fotowoltaicznych. Wszystkie elementy są w pełni prefabrykowane, co minimalizuje ryzyko błędów i skraca czas instalacji. Kluczowym elementem zestawu jest szyna krótka C47 z uszczelnieniem EPDM, która zapewnia doskonałą wentylację tylną modułów, co wpływa na ich efektywność i trwałość. Dzięki funkcji blokowania oraz mocowaniu bezwiórowemu, instalacja jest nie tylko szybka, ale także niezwykle bezpieczna. Zaciski końcowe i środkowe, które znajdują się w zestawie, umożliwiają estetyczne i pewne mocowanie modułów zarówno w pionie, jak i poziomie. Co więcej, zestaw zawiera specjalne śruby montażowe E16, które są zatwierdzone przez nadzór budowlany, co gwarantuje wysoką jakość połączeń na dachach trapezowych i innych wymagających powierzchniach. Całość systemu jest wytrzymała, estetyczna i łatwa w montażu, co czyni go idealnym wyborem dla instalatorów. Estetyka i funkcjonalność to kolejne atuty tego zestawu. Dzięki zaawansowanej technice zaciskowej, panele montuje się szybko i pewnie, co znacząco poprawia tempo pracy. Klemy końcowe pozwalają na równe zakończenie instalacji, co nadaje całej konstrukcji estetyczny, schludny wygląd, a podkonstrukcja pozostaje niemal niewidoczna. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność w jednym produkcie. Co więcej, mostki montażowe zapewniają elastyczność układu, a dzięki swojej budowie z uszczelnieniem EPDM, oferują dodatkową ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych.

Specyfikacja

  • Zacisk końcowy pusty/czarny
    • Rodzaj mocowania: system zaciskowy
    • Kompatybilne szyny profilowe: szyna ceownikowa / szyna C-N, szyny krótkie, dachy płaskie III
    • Wymiary: 14 mm x 52 mm
    • Montaż modułu: pionowy i poziomy, połączenie szynowe jednowarstwowe lub z szynami krzyżowymi
    • Wysokość ramy modułu: 30-42 mm / 43-52 mm
    • Dostępna w kolorze czarnym: tak
  • Zacisk środkowy pusty/czarny
    • Rodzaj mocowania: system zaciskowy
    • Kompatybilne szyny profilowe: szyna ceownikowa / szyna C-N, szyny krótkie, dachy płaskie III
    • Wymiary: 11,4 mm x 52 mm
    • Montaż modułu: pionowy i poziomy, połączenie szynowe jednowarstwowe lub z szynami krzyżowymi (w zależności od rodzaju dachu)
    • Wysokość ramy modułu: 30-42 mm / 43-52 mm
    • Dostępna w kolorze czarnym: tak
  • Śruba montażowa E16
    • Materiał: śruba ze stali V2A do cienkiej blachy z uszczelką EPDM
    • Podkładka uszczelniająca: 16 mm
    • Wymiary: 6,0 x 25 mm
  • Szyna krótka C47 z uszczelnieniem EPDM 385 mm
    • Rodzaj szyny: może być stosowana jako szyna nośna modułu
    • Nośność: wysoka
    • Wymiary: 47 x 52 mm
    • Zacisk modułu: pionowy
    • Kompatybilne mocowania systemów: zaciski modułu
    • Długość: 385 mm
Zestaw do instalacji paneli fotowoltaicznych novotegra dla dwóch paneli to wszechstronne rozwiązanie, które łączy w sobie łatwość montażu, estetykę i wysoką jakość. Dzięki prefabrykowanym komponentom oraz intuicyjnemu systemowi montażu, instalacja przebiega szybko i sprawnie. Estetyczne wykonanie oraz pewność konstrukcji sprawiają, że system ten jest doskonałym wyborem zarówno dla instalacji domowych, jak i komercyjnych.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl